ACTUEEL
Take Care kast van collega's voor collega's
Laurentius heeft sinds kort een Take Care kast, van collega’s voor collega’s. Dit is een kast met gratis mee te nemen levensmiddelen, verzorgingsproducten en eventuele andere producten voor collega’s die een kleine beurs hebben. De kast wordt gevuld door collega’s die iets kunnen missen of producten niet nodig hebben.
Ersin Simsek, beveiligingsbeambte kwam met dit idee: “Het idee voor deze weggeefkast kwam bij me op toen ik nadacht over hoe we binnen Laurentius op een simpele manier iets voor elkaar kunnen betekenen. Kleine gebaren maken soms een groot verschil. Zo ontstond het plan voor een kast waarin collega's iets kunnen achterlaten of meenemen. Gewoon, omdat je iets over hebt of iemand anders iets gunt. Een klein gebaar kan iemands dag net een beetje beter maken. Het is een manier om te laten zien dat we naar elkaar omkijken, laagdrempelig, maar met veel betekenis."
Veel collega’s hebben al een bijdrage geleverd aan de kast en er worden ook producten uit mee genomen. We zijn blij met dit initiatief!

